Samorząd Uczniowski

        • Jak nie czytam, jak czytam.
        • Jak nie czytam, jak czytam.

        • 15.06.2026 21:19
        • 12 czerwca wzięliśmy udział w VI edycji ogólnopolskiej akcji czytelniczej pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”, której organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Wydarzenie w naszej szkole przygotował samorząd uczniowski. Spotkaliśmy się, aby promować czytelnictwo, zachęcać do sięgania po książki w czasie wolnym oraz integrować naszą szkolną społeczność. Uczestnicy akcji spędzili czas na wspólnym czytaniu wybranych książek. Nie zabrakło również literackich konkursów i zagadek. W akcji wzięły udział także dzieci z oddziału przedszkolnego. Najmłodsi uczniowie wysłuchali fragmentu książki czytanego przez Pana Dyrektora. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas podczas tego czytelniczego wydarzenia.

          #bibliotekawszkole


           


           

        • więcej
        •  1 kwietnia – dzień na opak w naszej szkole
        • 1 kwietnia – dzień na opak w naszej szkole

        • 01.04.2026 18:43
        • 1 kwietnia to prima aprilis – tradycyjny dzień, w którym ludzie robią sobie nawzajem żarty i mogą robić wszystko… na opak. Dlatego ten dzień był w naszej szkole, dzięki inicjatywie samorządu uczniowskiego, wyjątkowy. Uczniowie przyszli bez plecaków, ale oczywiście byli przygotowani na lekcje – w walizkach, koszykach, torbach, a nawet w kasku, chlebaku czy szufladzie. Na korytarzach królowały piżamy, kapcie i szlafroki, a co najfajniejsze – to uczniowie prowadzili lekcje za nauczycieli. Warto przyznać, że poradzili sobie świetnie. Było dużo śmiechu i pozytywnej energii. Taki dzień na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy za wspólną zabawę z ...przymrużeniem oka.

        • więcej
        • Dzień Kobiet
        • Dzień Kobiet

        • 06.03.2026 14:52
        • Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet chłopcy z samorządu uczniowskiego przygotowali dla wszystkich pań, koleżanek i dziewczynek program artystyczny. Pierwszą niespodzianką był występ taneczny chłopców z oddziału przedszkolnego. Potem ogłoszono wyniki plebiscytu przeprowadzonego wśród chłopców. Uczniowie wypełnili ankietę, w której oddawali swoje głosy na dziewczęta z klas I–III oraz IV–VIII w kilku kategoriach: Uśmiechnięta Przyjaciółka, Pomocna Dłoń, Mistrzyni Wiedzy, Gwiazda Kreatywności oraz Serce Klasy. Nagrodzone dziewczęta otrzymały symboliczne czekoladowe króliki, a wszystkim paniom i koleżankom złożono serdeczne życzenia radości, spełnienia marzeń, wielu sukcesów oraz codziennego uśmiechu. Potem ponownie piękny występ taneczny zaprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego. Na zakończenie wręczono słodkie upominki oraz wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy chłopcom i dzieciom z zerówki za występ. To była bardzo miła niespodzianka

        • więcej
        • Zabawa andrzejkowa
        • Zabawa andrzejkowa

        • 28.11.2025 16:08
        • 28 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Na początku uczniowie degustowali pyszności ze szkolnej kawiarenki. A następnie wspólnie spędzony czas pełen był atrakcji i świetnej zabawy. Najwięcej emocji dostarczyły otrzęsiny klasy 4, która oficjalnie dołączyła do grona starszych uczniów. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik wróżb, gdzie można było poznać swoją przyszłość. A na parkiecie uczniowie bawili się przy swoich ulubionych hitach. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i fantastyczną atmosferę.

           

        • więcej
        • Dzień Życzliwości
        • Dzień Życzliwości

        • 21.11.2025 14:14
        • 21 listopada w naszej szkole panowała wyjątkowo ciepła i radosna atmosfera, a wszystko za sprawą Dnia Życzliwości, który zorganizował Samorząd Uczniowski. Każdy uczeń i nauczyciel otrzymał uśmiechniętą buźkę, a dodatkowo wszyscy losowali karteczki z pozytywnymi, motywującymi myślami, które zapewniły dobry humor na cały dzień. Działała także Poczta Życzliwości. Uczniowie wysyłali do siebie nawzajem oraz do nauczycieli pełne miłych słów listy. To piękny dzień pełen dobrych gestów i serdeczności. Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom mnóstwo uśmiechu, dobra i radosnego dnia. Niech życzliwość zostanie z nami na dłużej- najlepiej na cały rok.

        • więcej
  • Galeria zdjęć

    • brak danych